تاکسی چی Taxi Chi

نام: تاکسی چی Taxi Chi

فعالیت: مقایسه کرایه تاکسی اینترنتی

موسس: آرمان ارباب زاده

شعار: سفر با چی!؟ تاکسی چی

شروع: ۱۳۹۶

مقیم: تهران

سرمایه اولیه: نامشخص

ارزش مالی: نامشخص

اعضای تیم: آرمان ارباب زاده(بنیانگذار و مارکتینگ)، امیر بلوچی(بنیانگذار و دولوپر بک اند)، امیراردلان نیک اندیش(دولوپر فرانت اند)، ستاره مقاری(توسعه دهنده اندروید)، مصطفی دادخواه(توسعه دهنده آی‌اوآس)

تعداد کارمندان: ۵ نفر مستقیم

سرمایه گذار مالی: نامشخص

رشد و شتابدهی: نامشخص

محصولات پورتفولیو: ندارد

رقبای کلیدی: تاکسی۳۶۰ / تاکسی آ

رقبای دیگر: –

موارد مشابه و مرتبط: –


وضعیت: بررسی شده و فعال بررسی شده و قابل استفاده


  پیج اینستاگرامکانال تلگراموبسایتدانلود از سیب اپدریافت از گوگل پلی

– شرح تفصیلی: (برگرفته از سایت تاکسی چی Taxi Chi) تاکسی چی به شما کمک می کند تا با مقایسه قیمت بین سرویس های مختلف، ارزانترین تاکسی و یا پیک آنلاین را برای مقصد خود پیدا کنید. همچنین شما می توانید بدون باز کردن اپلیکیشن تاکسی ها، به طور مستقیم از درون برنامه تاکسی چی درخواست سفر دهید.

امروزه استفاده از تاکسی های اینترنتی یک روش بسیار محبوب و مقرون به صرفه برای رفت و آمد های روزمره به شمار می رود و کاربران این سرویس ها روز به روز بیشتر و استفاده از آن ها فراگیر تر می شود. اگر شما نیز برای رفت و آمد های خود از اینگونه سرویس ها استفاده می کنید، تاکسی چی به شما کمک می کند تا با پیدا کردن ارزان ترین تاکسی برای مسیر خود، در هزینه های رفت و آمدتان صرفه جویی چشمگیری کنید. تاکسی چی در بیش از ۳۰ شهر اعم از تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز، اهواز و غیره فعالیت داشته و بیش از ۲۵ تاکسی و پیک اینترنتی مانند اسنپ، تپسی، کارپینو، دینگ، تاچ سی، قونقا، چیتکس، الوپیک و … را تحت پوشش قرار می دهد.

مبدا و مقصد خود را مشخص کنید در ابتدا برای استفاده از تاکسی چی لازم است که مبدا و مقصد سفر خود را بر روی نقشه مشخص کنید. همچنین امکان افزودن مکان های منتخب نیز برای راحتی بیشتر وجود دارد.
قیمت ها را مقایسه کنید در مرحله بعد میتوانید قیمت تمامی تاکسی ها و پیک های آنلاین را برای مسیر درخواستی خود با هم مقایسه کنید. اولین تاکسی در لیست همیشه ارزان ترین سرویس برای سفر شماست.
درخواست سفر دهید در آخر با یک کلیک اپلیکیشن تاکسی موردنظر خود را باز کرده و یا به صورت مستقیم از طریق تاکسی چی درخواست سفر دهید. با استفاده از تاکسی چی میتوانید هزینه های رفت و آمد خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

تاکسی اینترنتی‌های فعال در تاکسی چی:
اسنپ، تپ‌سی، ماکسیم، کارپینو، دینگ، کابین، الوپیک، اسپید، اسنپ باکس، آیرو، تاچ‌سی، چیتکس، قونقا، زاکسی

آخرین ویرایش در ۹۷.۷.۲۴

  • تاییدیه و مجوزها:

    ../

  • بروی نقشه

تهران، چهار راه پاسداران خيابان شهيد كلاهدوز(دولت) بين چهار راه ديباجي و يار محمدي بن بست حافظ پلاک١ طبقه۲ واحد٤

Sending
User Review
0 (0 votes)

منتشرشده توسط

حسین ارشد

مطلع وب و رسانه فارسی

دیدگاهتان را بنویسید