تپسی Tapsi

نام: تپسی Tapsi

فعالیت: سرویس تاکسی اینترنتی

موسس: پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس

شعار: سامانه هوشمند در خواست تاکسی

شروع: خرداد ۱۳۹۵

مقیم: تهران

سرمایه اولیه: نامشخص

ارزش مالی: نامشخص

اعضای تیم: میلاد منشی پور(مدیر عامل و هم بنیانگذار)، حمید مهینی(مدیر فنی و هم بنیانگذار)، هومن دمیرچی(مدیر عملیات و هم بنیانگذار)

تعداد کارمندان: مستقیم بیش از ۸۰۰ نفر

سرمایه گذار مالی: نامشخص

رشد و شتابدهی: نامشخص

محصولات پورتفولیو: ندارد

رقبای کلیدی: اسنپ / ماکسیم / دینگ / کارپینو

رقبای دیگر: تاچ سی / چیتکس / قونقا / اوبرن / کابین / آی تاکسی / جا به جا / درشکه / نتاکس / اسگاد / تاپکس / اسپات / ایتپ / سنه مپ / پارسی تاکسی / فوری رو / داکسی

موارد مشابه و مرتبط: رهسپار / همپا / کاروانرو / باهمسفر


وضعیت: بررسی شده و فعال بررسی شده و قابل استفاده


  پیج اینستاگرامکانال تلگراموبسایتدریافت از گوگل پلیدانلود از سیب اپ

– شرح تفصیلی: (برگرفته از سایت تپسی Tapsi) تپ‌سی کار خود را از خرداد ۱۳۹۵ در تهران آغاز کرد تا سفرهای درون‌شهری را برای شهروندان تهرانی راحت‌تر، امن‌تر و ارزان‌تر کند. امروز تپ‌سی، با بیش از ۸۰۰ پرسنل و حضور در بسیاری از استان‌های پرجمعیت کشور، شرکتی مورد اطمینان و نامی آشنا برای میلیون‌ها ایرانی است که به صورت روزانه از اپلیکیشن آن استفاده می کنند – مسافرانی که در هر نقطه ای از شهر می توانند بدون اتلاف وقت تپ‌سی (تاکسی) بگیرند و رانندگانی که برای پیدا کردن مسافر کافی است اپلیکیشن خود را روشن کنند و فقط چند دقیقه صبر کنند.
تپ‌سی فقط یک اپلیکیشن نیست، تپ‌سی گروه بزرگی از کارشناسان ایرانی است که همواره در تلاشند تا امنیت و آسایش را برای مسافران، و راحتی و درآمد را برای سفیران (رانندگان) خود به ارمغان بیاورند. بکارگیری یک تکنولوژی پیشرفته به ما کمک کرده تا فرایند درخواست سفر را سرعت ببخشیم و بهره‌وری را در جامعه افزایش دهیم. اتلاف‌وقت کمتر، کیفیت بهتر و هزینه‌های منصفانه‌تر همگی نتایج تلاش تیمی بزرگ و سخت‌کوش است. بکارگیری تکنولوژی برای حل مشکل ترافیک و آلودگی هوا در شهرهای بزرگ از جمله کلیدی‌ترین ارزش‌هایی است که تپ‌سی به دنبال خلق آن بوده است. استفاده از خدمات تپ‌سی به معنای استفاده کمتر از خودروهای شخصی و در نتیجه، ترافیک کمتر و هوایی پاکیزه‌تر است. ما در تپ‌سی به خلق ارزش‌های بزرگ برای همه ایرانیان می اندیشیم.

آخرین ویرایش در ۹۹.۲.۳۱

  • تاییدیه و مجوزها:

    ../

  • بروی نقشه

تهران، خیابان سردار جنگل، خیابان بهار غربی ،انتهای کوچه ارکیده، پلاک ۳ (نبش اتوبان ستاری ) کدپستی:۱۴۷۶۹۳۴۷۶۵

Sending
User Review
5 (1 vote)

منتشرشده توسط

حسین ارشد

مطلع وب و رسانه فارسی

1 دیدگاه در “تپسی Tapsi”

دیدگاهتان را بنویسید